Умови використання сайту m-houses.com

Шановні відвідувачі!

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте наведені умови. Якщо ви не згідні з умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт m-houses.com (далі "Сайт")дозволяє Вам переглядати і завантажувати матеріали з цього сайту тільки для особистого користування, при умові збереження всієї інформації про авторське право і інші умови про право власності, які зберігаються в початкових матеріалах і будь-яких копіях. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді, або використовувати їх будь-яким іншим способом для суспільних та комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на фнших сайтах або в комп"ютерних мережах Забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються "як є" без будь-яких гарантій. Сайт не гарантує точності і повноти матеріалів, програм або послуг, що надаються на цьому сайті. Адміністратор в будь-який час без попередження може змінювати матеріали та послуги, які надаються на сайті, а також в продуктах та ціни. У випадку, якщо інформація на цьому сайті про матеріали та послуги застаріла ми не зобов"язуємось їх оновлювати. Ми ні за яких умов не несемо відповідальності за будь-які збитки ( в тому числі, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Зворотній зв"язок та коментарі

Звертаючись до нас, або залишаючи коментар на сайті, ви несете відповідальність, що дане повівдомлення не є незаконним, небезпечним, погражуючим, брехливим, ображає моральність, порушує авторські права, пропагандує ненависть та/або дискримінацію людей по етнічному, расовому, статевому, релігійному,соціальному озканам, містить образи в бік конкретних та організацій, а також будь-яким іншим чином порушує діюче законодавство України. Ви погоджуєтесь, що буде-яке Ваше повідомлення мі можемо видаляти без Вашої згоди, а також безоплатно використовувати на свій огляд. Ми не несемо відповідальності за будь-яку іншу інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання особистих даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли Ви відвідуєте сайт m-houses.com. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як реклама, наприклад, які можуть з"явитись на інших сайтах.

Контакти

alt

м.Київ, вул. Євгена Сверстюка 13, окремий вхід зправа

alt

Години роботи: Пн-Пт 9:00-18:00